Salı, Eylül 28, 2010

Adil Isik ve koton yeni koleksiyon

Adil Isik markasinin yeni koleksiyonu klasik güzellik peşinde bu sene biliyoruz ki modeller revacta buna uyum gosteren bir cok kişiye yakişacak seklini daha kum saati kalcaları daha dar göğüleri daha hoş gosterecek modellerdn sectim altta da kotondan modellerkotondan modeller alttabu arada makyajlarında klasık tarz yapılı kusursuz olduğuna dikkat.


4 yorum:

Adsız dedi ki...

alakasız bişey soracam yoruma yazıyom herkes fikir versin diye erkek arkadaşım ki üniversite mezunu benim gibi bana kişilik kişilik diye kadınların yırtındığını bununiçin cok abartılı davranmaya calıştığımızı aslında kişilik dediğiseyin lokantaya bile o karar verdikten sonra kendinin yediği sey yerinde bugun tavuk yemek istemiyorum da kusura bakazsan hindi yemek istiyorum demek olduğunu soyledi. biz kadınlar kişiliğimiz olduğunu gostermek için habire fikir soylüyomuşuz her konuda atıyom hangi lokanta olacagına bile karar aşamasına katılmak gibi seyler cok abartıymış kişiiiğimiz olmadığı gibi bu tür hareketlerle kişiliğimiz varmış numarası yaptığımız sırıtıyomuş. sizce bu sacmalık degil mi ben mi delliriyorum yoksa terk etmem gereken bir tiple mi beraberim sorunlarımızı danışabileceğimizi soylemişsin bekliyom emel

ozgur on 29 Eylül 2010 15:14 dedi ki...

buna bir başlık acalım tatlim

Adsız dedi ki...

Yazar cok tesekkurler...

Selamlar Neslihan

ozgur on 19 Aralık 2010 19:21 dedi ki...

ben teşekkür ederim Neslihan tatlım. hepimizin hayatını etkileyen ve bizi zorlayan bu tür insanlarla karşılaşmamız malesef kaçınılmaz oluyor cok kez. fakat atlatıyoruz. ayrılık kararını vermek en zor an zaten. öpüyorum.

 

Tags

Ads Banner

Followers

Copyright © 2009 Blogger Template Designed by Bie Blogger Template Vector by DaPino