Cuma, Nisan 27, 2012

güneş kremi

Yaz geliyor arkadaşlar en önemli sorun güneş koruması. Size önerim 4yıldır kullandığım Daylong, Eczacıbaşının ödül almış bir ürünü ve sadece günde bir kere sürmek yeterli. (güneşe yüksek seviyede hassas ciltler dışında).  
tek uygulama yeterli özelliği ödül almasının temel nedeniydi sanırım. yanılıyorsam bile ben en çok bu özelliğini seviyorum. böylece tüm gün şişeyi taşımadığınız gibi birçok güneş koruyucu ürün gibi 3-4 saatte bir bütün makyajı silip güneş koruyucuyu yenileyip, tekrar komple makyaja zaman harcamıyorsunuz.

Ben 25 faktör kullanıyorum. çok memnunum ve işe yarıyor. losyon şeklinde benimki (ama değişik formda stik ve sprey gibi ürünleri de var.)

Bu arada en popüler soruya da cevap verelim hemen:  
Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce ve diğer kozmetik ürünlerin kullanımından önce uygulanmalı. Kozmetik ürün kullanacaksanız (nemlendirici krem, fondoten ya da makyaj yapacağınız durumda) ilk Daylong uygulanmalı ve cilde nüfuz etmesi için birkaç dakika beklenmeli.
Suya, ısıya ve ışığa dayanaklı. Terlemeye ve sürtünmeye karşı dayanıklı.Cildin nemlendirilmesi ve cilde bakım sağlanması için E vitamini ve Aloe Vera içerir. Parfüm içermez, çok hassas ciltlerde de kullanılabilir. UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek düzeyde koruma sağlar.
UVA aralığında referans kabul edilen resmi Avustralya Standartları'na uygundur.

Ben alttaki gibi bir sorunla karşılaşmadım ama yine de bilginiz için;
UYARI
Tüm ürünlerde olduğu gibi, içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı istenmeyen bir yan etki olabilir ve bu durumda başka bir ürünün kullanılması gerekebilir. Yüksek oranda UVA filtresi içerir ve bu filtreler optik parlatıcı ajanlar uygulanmış açık renkli kumaşlarla temas ettiği takdirde, kumaşlarda renk değişikliklerine neden olabilir; sarı bir leke görüntüsü ortaya çıkabilir. Bu nedenle giyinmeden önce ürünün cilde nüfuz etmesi için birkaç dakika beklenilmelidir ve kumaş döşemelerin üzeri örtülmelidir.

siz ne marka ürün kullanıyorsunuz arkadaşlar, memnun musunuz, soyulma lekelenme pullanma yaşıyor musunuz, yorum yazabilirsiniz.

0 yorum:

 

Tags

Ads Banner

Followers

Copyright © 2009 Blogger Template Designed by Bie Blogger Template Vector by DaPino