Çarşamba, Haziran 06, 2012

Avrupa'nın meşhur markası Essence artık Türkiye'de! Gratis mağazasında hemen tüm ürünlerle

gelmiş diyebiliriz. fırça, kaş göz dudak ürünleri, şeffaf rimel,far bazı, makyaj bazı ve aydınlatıcı ... ürünler güzel ambalajlar sevimli. genç olan ve genç hissettiren markada özellikle oje renklerine ve tint it glossa bayıldım.


kalemler rimeller çeşit çeşitti.7-8 çeşit rimel gelmiş.. kapılmış.

rujlar renk olarak çok rastladığımız tonlardı fiyat 5,49tlydi sanırım. yapısı süper. mat, pırıltılı her zevke göre... çeşitli pembe, lila ve nude tonlar... kapılmış.

takma kirpik olarak şu vardı:
 Essence Fancy Lashes başka gelmemiş.
Stand silinip süpürülmüştü, birkaç allık pudra kalmış. mozayık pudra, bronzlaştırıcı, mat ve simli pudralar köpük fondoten, turuncu renk dahil allıklar... Gratis'i tebrik ediyorum, çok çok uygun fiyatlarla ithal etmişler.1.99 - 13 TL arası.
 
 
bu mat simlisi de varmış bitmiş. rengi nefis.  bir de başka çeşit bronz pudra varmış altta internetten bulduğum resmiyle. bitmiş. sanırım 10.99tlydi.
bu bronzlaştırıcının resmini netten ekliyorum. sarışınlar için daha açık bir tonu varmış gelmiş kapılmış hepsi. gramajı ve boyutu üstteki bronz pudra dan daha büyük.

Tint It özellikle sevdim hafif ışıltılı parlatcı renkten renge giriyor ruh haline göre değişiyor diyor ambalaj üç ton
•Turn To Happy (portakaldan pembeye)

•Turn To Lucky (maviden pembeye)
•Turn To Crazy (morda pembeye) 6.99tl.

Essence Gel Liner bayılıyorum bu tarz ürünlere en son rossmnn dan kaptım. bu 9.99tl. gümüş grisi ve mat siyahı hala vardı. rossmann da mor yesil siyahtı rival de young marka 4.99du galiba.

2 yorum:

KOVA KADINIYIM BEN on 6 Haziran 2012 19:58 dedi ki...

ojelerın cogu tukenmıstı benım gıttıgımd de
ama rujların fıyatı 7 lira gibiydi emınım hatta
7 ve 10 tlydı ( yuvarlak hesap)
sasırdım 549 yazısını gorunce
tekrar bakıcam yrn

ozgur on 7 Haziran 2012 02:05 dedi ki...

evet ojeler 1.99du bitmesine şaşmadım. pudralar allıklar 9.99 genel olarak köpük fondoten 11.99 yada 12.99, bronzlaştırıcı pudra 11.99 büyük olan, aydınlatıcı ve baz likitler 12.99 diye aklımda kaldı. tint 6.99 dediğim gibi xxl glossda aynıydı sanırım. bak bence de mağazadan mağazaya fiyat farkı olamaz.

 

Tags

Ads Banner

Followers

Copyright © 2009 Blogger Template Designed by Bie Blogger Template Vector by DaPino