Pazartesi, Mayıs 21, 2012

fotoshoplu değiliz

arkadaşlar moral olması için bakın bu alttaki fotolara, internette daha ne örnekler var. özellikle megan fox ve penelope cruzla beyonc fotolarına dikkatle bakın. dediloducu kızın serenasına da. sonra da kendinize bakın. bunca yıldır özellikle şunları dediğiniz anlara bakın:
deniz mevsimi geldi rejim yapalım aç duralım aman paramızı bakım merkezlerine yatıralım bak ünlüler nasıl çözmüşler işi incecikler. biz de onlar gibi zayıflamalıyız...
makyaj malzemesinin şu markasını alalım angelina jolie penelope cruz bunu kullanıyormuş bak makyajsız haline bu fondoten, primer vs benim de cildimde işe yarar kapayım hemen...
evet ünlüler işi kapmış makyaj sarkmaya çare değil, teni yeterince canlı göstermiyor. saç rengini yenilemeye gerek yok. sporun diyetin anlamı yok hollwood starları ve şarkıcıları için biri onlar için fotoğrafları inceltip genç ve sıkı bir görünüm veriyor. kameralar derseniz seda sayandan hatırlarsınız cildi güzel gösteren filtre gibi ince uzun gösteren filtre de var. onlar kendilerini bizim kadar yormuyor strese sokmuyor. incelmek sağlık sorunu için değilse abartmayın onlar belli ki bizim gibi yiyorlar sonra bilgisayarda silerler diyorlar demek. saçım daha bakımlı olsun, yeniden boyatayım hemen demiyor. gerekirse fotoğrafta filmde bilgisayarla düzeltir değiştirir başka model verilir nolacak diyorlar demek. cildimi yoracak boya badana gibi kat kat makyaj yapayım pürüzsüz görünsün demiyorlar fotoğrafa makyaj yapsınlar diyorlar.
 ya da demiyorlar ama çaresini bulamadılar belki selülitlerini sarkmalarını yaşlanmalarını cildi genç veya pürüzsüz göstermeyi. bu kadar kendilerini yormuyorlar sonuçta. dünya kadar para kazanırken bir çözüm varsa yaparlardı. fotoshop filtre gerek olmazdı. kasmayın bu yüzden. nasıl isterseniz yapın ama aşırı diyetle aç kalmayın aşırı makyajla kendinizi boğmayın.
onlar gibi fotoshoplu değiliz gerçekte.
fergie teni daha canlı boynu yüzü pürüzsüz ve sıkı sarkmalar yok göğüs dolgun ve dik bel ince.

beyonce aynı resim ikisinde de fotoshop var  joy iyice abartmış beyaz tenli koca memeli bir hale gelmiş.

mariah carey zayıf pürüzsüz selülitsiz ve bronz hale dönüştürülmüş plajdaki halini gördüğümüz aynı günlerde. teni pürüzsüz yaşlı görünüm gitmiş göbek ve bacaklarda sıkı sarkmalar yok göğüs dolgun ve dik.
 kim krdishan belin inceliği ve kalçalr ile göğüslerin toplarlanıp yükselmiş haline lekesiz ten bacaklardaki selülitli dalgalanmalar yok.
george daha ince daha renkli kırışıklık sarkma yok.

angelina yaşlı değil ve sarkma makyaja rağmen gitmeyen renk bozuklukları gitmiş

megan fox incelmiş bacaklarındaki fazla kısım silinmiş. bel bir karış olmuş şorttaki potluk yok edilmiş. teni daha canlı ve sıkı sarkmalar yok göğüs dolgun ve dik.
 britney spears gıdı yok rengi düzgün cildi pürüzsüz sarkmalr sivilceler gitmiş.

jessica alba iki foto da fotoshoplu. ama ikinci başka bir yere basılacakken yeniden düzenlenmiş saç rengi kaş ve makyaj yeniden düzenlenirken göz rengi de değiştirilp koyulaştırılmş

pnelope cruz ne kadar yaşlı sarkmalara bakın cildindeki sivilce izlerine de elindeki damarlara da. hepsi gitmiş. gencecik taş gibi.
sienna miller zaten incecik iyice daraltılmış bel bacaklar ve kalça.

arvil burnu daraltılmış estetiğe gerek yok saç rengi altın tonuna çevrilmiş kaşlar daha kalkık ve gözler iri renkleri de artırılmış daha parlak yüzü kısaltılmış ovali artırılmış çene küçültülmüş ve bronz

 işte koca kalçalı dedikoducu kız gözdesi serena kalçası daraltılmış beli inceltilmiş. kemerinden kalçaya giden simitler gitmiş. kollar ince hafif kaslı ten bronz ,say say bitmiyor.
bu arada blairin ne kadar kusursuz bir tipi olduğunu da hemen hiç düzeltilmemiş bacak ve kollarından anlıyoruz. boynu ve omzu düzeltilip duruş kaynıklı fazlalıklar silinmiş. gölgelendirilmiş. beli daha ince midesi inceltilmiş göğü daha çıkık bırakılmış. başı daha dik hale getirilmiş.kağıt gibi teni bronz.
Nicollette Sheridanyaşlı ve sarkmış lekeli cildi gitmiş. saç rengi altın.

Eva Langoria beline dikkat bu arada bluzu daha ince bir hale de getirmişler.saç makyaj. yüzü yakından bakınca fotoda flu pürüzsüz göstermekiçin sarkmayı ve pürüzleri gidermek için.

 camoron diaz gerçekte böyle. sarkmalar belirgin. ten renginin düzensiz  sivilceleri falan saymıyorum. bir de dergi kapağındaki fotoya bakın. genç kız sanki.
altta sahilde çekilmiş bir resmi göbeğe dikkat. hergün sörf yapmasına ragmen. demekki spor da bir noktadan sonra işe yaramıyor. ama bacaklar hoş.

bu arada dergi kapağında giydiği elbise hoşmuş.

hillary duff ay bu hanımları sokakta görsek herkes gibiler dönüp bakmayız. sinemada tvde ağzımız açık bakıyoruz. bizden güzel değiller işte.


 katie holmes cildi görüyorsunuz. yanaklarda izler alında çizgiler gitmiş görüyoruz hep. tom cruise un karısı.


 jennifer brad pitt in eski karısı cildi sarkmalrı alnı ve kaz ayağı çizgileri gitmiş.bunlar gibi görünmüyormuyuz bizde. bunların bu iki erkeği tavlayacak özel bir güzellikleri ya da bakımlı hali yok görünüşte. e erkeklerde pek iç güzelliğe bakmazlar zaten.


 bu tyra banks diyecek laf bulamıyorum. yüzündeki sarkma yanak altı dalgalnması gitmiş muhteşem yüz ovali elmacık kemikleri yüzün inceltilmesi pürüzsüz ve sıkılaştırılmış ve ten renklendirilmiş.
bu lindsay cilde bakın. renge sivilceleri düzensiz tonu. bir de fotoshopluya bakın. bu arada çilli olduğunu ve yüzünden sonra bu çillerin daha da arttığını açıkladığı için  çoğu zaman çillerini biraz koruyorlar fotoshopta . bu kez komple silmişler.

yine lindsay lohan. bu yaşta göğüslerin gerilmiş koluna rağmen sarkmış ve aşağı bakıyor olmasına dikkat. kol kuru kemik çok sağlıksız. bu fotoda ise göğüsler taş gibi dolgun ve dik.

bu arada göğüsleri dolgun göstermek için kullan at çıkartmalar var arkadaşlar bilginize. kullananlar varsa işe yarayıp yaramadığını söylesin lütfen. temiz ve kuru tene yapıştırılıyor ve sütyen yerine dik tutuyor. hatta iddiasına göre sütyenden daha dik. üstelik göğüs ucunu kapatmadığı için yazın takıp üzerine tshirt falan geçirip sanki sütyensiz de dimdik göğüsleriniz varmış gibi dolaşabilirsiniz.
 gisele leonardo dicaprio ile çıkmıştı uzun süre birçok firmanın yere göğe koyamadığı kapışılan güzel. o kadar  da güzel değilmiş görüldüğü gibi. kırışıklıklar gitmiş cildi pürüzsüz renkli kaşlar belirgin gözler anlamlı renk gelmiş ve kırmızı burun ve kırışık boyun da yok.
 jennifer lopez kıbrısta bir otel açılışı için bir sahne almaya 3milyon dolar almıştı. mahallede oturan umutsuz evkedını tipinden diğerine geçmesi yine fotoshopun kırışıklıklar yüz ovali sarkma ve renk bozuklukları ve sivilceleri giderip bronzlastırmasıyla. saç rengi canlandırılmış ve burnu kaldırılmış bir foto.
pamela anderson bu günlerde tvde dönen reklamda da kusursuz ve genç duruyor ama gercek ve fotoshop işte. kırışıklık sarkma yaşlı görünüm uçup gitmi

bu hanım kimbilmiyorum bu açıdan bakınca. ünlüymüş kapağa çıkmış ama rusça anlamıyorum. ama yakından bakmanız için seçtim. bir dolu selülit yanlarda çıkık basenler kaburgalarda bıngıl bıngıl yaglarcilt renginde bozukluk. hepsi gitmiş. 

3 yorum:

bveç on 21 Mayıs 2012 09:19 dedi ki...

MOralimiz düzeldi :)

Yalnız, ünlülerin isimleri karışmış sanki... 3. fotodaki Beyonce değil, Mariah Carey. 4. fotodaki sanki Kim Kardashian. Son fotoğraftaki de Cameron Diaz değil; ismini biliyorum ama, Desperate Housewifes'ta oynayan aktrist.

Fotoğraflar için teşekkürler!

ozgur on 21 Mayıs 2012 19:33 dedi ki...

talım sağol dikkatin için. bu resimleri internetten seçtiğim için bazıları yanlış isimlendirilmiş dikkatmden kaçmış. hemen düzelttim.
bana da çok moral oldu. özellikle yaz döneminde. son fotodaki bayana bayıldım sırf selülit ama kapak olmuş dergiye. bazı fotolara bakınca korktum gerçek hallerinde bazıları çok harap görünüyor.

bir bir bu tür fotoları erkek arkadaşlara sevgili eşlere göstermek gerek. tvde dergilerde görüp bizim daha zayıf daha sarışın daha bilmemne olmamızı isteyip bizi zorlamayı kötü hisettirmeyi veya daha genç daha ... birilerini sürekli arayıp ilk fırsatta bizi aldamayı terk etmeyi bırakmaları için. hollywood artistleri bile bu kadınlarla evlenirken matt damonın, Matthew McConaughey in karısı garsonken bu ülkede erkekler kendilerini ne sanıyor da sürekli kendilerini daha fazla... bir kadına layık görüyorlar. of çok sinirlendim. haddini bilmez kendini bilmez sorumluluktan kaçan tipler bize kendimizi değersiz yetersiz ve kötü hissettiriyor. kimse buna izin vermesin arkadaşlar. sizin değerinizi ancak siz biçersiniz.

guzelliknehri on 6 Haziran 2012 10:18 dedi ki...

Bunları görünce insan kendini çok iyi hissediyor :) Çok güzel olmuş yazı ve çok emek vermişsin, ellerine sağlık :)

 

Tags

Ads Banner

Followers

Copyright © 2009 Blogger Template Designed by Bie Blogger Template Vector by DaPino